Projekt Šance  - www.sance.info

Kupte propisku za pouhých 30,-Kč a pomůžete změnit osud člověka. I děti ulice si zaslouží náš zájem. Spolupracujeme s projektem Šance, který se snaží vrátit děti ulice zpět do běžného života. Pomáhejte s námi. Zakoupením propisek z Projektu Šance podpoříte další provoz PRACOVNÍ DÍLNY, podpoříte terapii prací "Dětí ulice" v Domě Šance. Každou propisku pro Vás vlastnoručně smontuje a zabalí jeden z klientů navštěvujících PRACOVNÍ DÍLNU. Koupí propisky pomůžete i vy a zařadíte se tak mezi tu nejlepší společnost jako je například Marie Rottrová, Marta Kubišová, Taťána Fischerová, Petr Janda z Olympiku, Petr Muk, Petr Novotný a další, kterým není lhostejný život dětí na ulici. Kompletní infrormace naleznete na www.sance.info. Kde můžete přispět na účet projektu i peněžní částkou. Pokud nemáte peněz na rozdávání stačí koupit  propisku, kterou nakoupíte přímo v našem eshopu v kategorii charita viz. odkaz http://plechovecedule.com/charita-projekt-sance-c22/propiska-sance-i389/ nebo v našich dalších obchodech.
 

Projekt SPOLU DĚTEM  - www.spoludetem.cz a www.sance.cz 

Dále podporujeme projekt Spolu dětem, který podporuje děti žijící mimo rodinu. Na stránkách www.spoludetem.cz naleznete veškeré projekty, které pomáhají dětem z dětských domovů.  Můžete například na www.sance.cz  pomoci dětem s jejich budoucím povoláním, když přispějete jakoukoli částku na jejich vzdělávání. Nežijí sice v Africe, ale Vaši pomoc potřebují.

Dejme šanci dětem  - je výchovně-vzdělávací projekt nabízející potenciálním dárcům možnost přispět libovolně vysokou finanční částku na potřebu či přání konkrétního dítěte. Jako ideální forma projektu byl zvolen virtuální dětský domov, v němž se nacházejí dětské pokojíčky. Každé z nich „obývá“ jedno dítě, které nemělo to štěstí  vyrůstat se svou mámou a tátou (děti z dětských domovů a pěstounských rodin v ČR).   
 
Projekt je svým druhem unikátní . Jedná se o zcela první charitativní internetový projekt určený k adresné pomoci dětem, který vznikl v Nadaci Terezy Maxové v roce 1999. Postupně přešel do správy obecně prospěšné společnosti Spolu dětem. 
Tím, že je internet dostupný sedm dní v týdnu/ 24 hodin denně, umožňuje  nejširší veřejnosti seznámit se s konkrétními životními příběhy dětí a dává jí možnost okamžitě zareagovat. K celkové transparentnosti přispívá i skutečnost, že každému dítěti je přiděleno vlastní evidenční číslo (variabilní symbol). Podrobnosti k projektu na www.sance.cz  
 

  

 
 
 
© Plechové retro cedule, hodiny, teploměry